Eminem - KILLSHOT (Türkçe Çeviri + Açıklamalı) - Eminem Turkey | Eminem Hakkında Haberler, Çeviriler, Videolar

Breaking

15 Eylül 2018

Eminem - KILLSHOT (Türkçe Çeviri + Açıklamalı)
“Killshot” parçası, Machine Gun Kelly‘nin, Eminem'in Kamikaze albümündeki “Not Alike” parçasına yanıt olarak yazdığı “Rap Devil” parçasına yanıtı.

Parça, MGK'in diss'inden yaklaşık 1.5 hafta sonra çıktı ve parçanın ipuçları Eminem'in Sway ile yaptığı 3 bölümlük röportajda verildi.

Ayrıca, Killshot, John Madden tarafından yönetilen bir filmin adı. Eminem filmi kullanarak bir metafor uyguluyor. Filmde Carmen Calson adındaki ana karakter, deneyimli bir kiralık katilin hedefindeydi. Machine Gun Kelly'nin gerçek adı Richard Colson Baker. Eminem, kendini “Killshot” filmindeki gibi kiralık katilin yerine koyuyor ve yine filmdeki gibi Colson'ı hedef alıyor.


Çeviri ve Açıklamalar: Emin Demircan
twitter.com/NomadCRY
facebook.com/NomadCRY1

twitter.com/EminemTurkeyBlg
facebook.com/EminemTurkeyBlg
instagram.com/EminemTurkeyBlg
youtube.com/EminemTurkeyBlg

1 yorum:

  1. A on line casino could be an awesome place with its brilliant lights, loud music, and the incessant stream of individuals. It additionally 바카라사이트 be} tough to maintain up with every thing going on round you. GamblingNews.com provides the newest and most correct gambling related news online for our readers. Our editorial group ensures we only release high quality articles would possibly be} readworthy.

    YanıtlaSil